1. SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARI İÇİN SU VE MAMA KABI DAĞITILDI

  Temmuz 15, 2016 Su, yaşamdır. Birçok sokak hayvanı su bulamadığı için ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır. Özellikle sokaklarda yaşayan sahipsiz hayvanlar için kapımızın önüne koyacağımız bir kap su ile onların su ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olabiliriz.

 2. MACARİSTAN KUŞ BİLİMCİLER TARAFINDAN HALKANAN GARAM İSİMLİ LEYLEK SAKARYA’DA DÜŞTÜ

  Temmuz 12, 2016 Garam Leyleğe ait Budapeşte PH07152 halka ve 48511846480 –STHU12 nolu çip bulunarak Macaristan’a gönderilmek üzere Bursa Orman Ve Su İşleri Şube Müdürlüğüne iletilmiştir.

 3. İL ORMANI TABİAT PARKINDA TYÇP KAPSAMINDA İŞKUR TARAFINDAN İSTİHDAM EDİLEN İŞÇİLERİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

  Temmuz 01, 2016 Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında 4 adet işçi İl Ormanı Tabiat Parkı Orman Köşkleri Kamp alanında çevre düzenleme , Saha bakımı ve saha temizliği işleri için istihdam edilmiştir.

 4. SU VE MAMA KABI DAĞITILDI

  Haziran 30, 2016 Orman ve Su işleri Bakanlığı I. Bölge Müdürlüğü Sakarya Şube Müdürü Mehmet Yurtgan ve teknik personel Cansel Aksoy, İ.Engin Yılmaz ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Adapazarı Belediyesine ait Sahipsiz Sokak Hayvanları Geçici Bakımevleri denetim yapıldı.

 5. HOŞGELDİN ZİYARETİ

  Haziran 30, 2016 Sakarya İl Şube Müdürlüğü görevine başlayan Mehmet YURTGAN'a hoş geldin ziyaretleri gerçekleştiriliyor.

 6. YARALI AYI KURTARILDI

  Haziran 23, 2016 İlimiz Arifiye İlçesi Kışlaçay Mahallesinde tarla etrafına çevrilen tellere takılarak yaralanan ayı, Orman ve Su İşleri Sakarya Şube Müdürlüğü ekiplerince kurtarıldı.

 7. Kocaali İlçesinde Avcı Eğitim Kursu Tamamlandı

  Haziran 09, 2016

Bir SMS bir FidanBir SMS bir FidanHayvanlara suHayvanlara suAlo yangın 177