1. İL ORMANI TABİAT PARKINDA FİDAN DİKİMİ

  Mayıs 15, 2018 İlimiz Özel Şahin Okullarının 4.sınıf öğrencileri ile İl Ormanı Tabiat Parkında gerçekleştirilen Doğa Yürüyüşü etkinliği sonrası öğrenciler tarafından getirilen fidanlar toprakla buluşturuldu.

 2. POYRAZLAR GÖLÜ TABİAT PARKINDA TEMA VAKFI ÜYELERİ İLE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

  Mayıs 14, 2018

 3. TABİAT TURİZMİ ETKİNLİKLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE İL ORMANI TABİAT PARKINDA DEVAM EDİYOR.

  Mayıs 14, 2018 Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkında Sakarya Üniversitesinden öğrencilerin katılımıyla 05.05.2018 tarihinde Bakanlığımızın Tabiat Turizmi Etkinlikleri kapsamında DOĞA Yürüyüşü ve Macera Parkı Aktivitesi etkinliği gerçekleştirdi.

 4. İL ORMANI TABİAT PARKINDA FOTOSAFARİ ETKİNLİĞİ

  Nisan 18, 2018 Poyrazlar Gölü ve İl Ormanı Tabiat Parkındaki biyolojik çeşitliliğe, baharın renklerine ve doğal güzelliklere bir de objektifin ardından bakmak isteyen Sakarya Güzel Sanatlar Derneği (SAGÜSAD) üyeleri Korunan Alanlarımızda buluştu.

 5. İL ORMANI TABİAT PARKINDA İNCELEME

  Nisan 10, 2018 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sn. Nurettin TAŞ ve 1. Bölge Müdürümüz Sn. Resul DOĞAN Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkında devam eden çalışmalar, planlanan projeler ve kısa süre sonra faaliyete geçecek olan Macera Parkurunu yerinde inceledi.

 6. ATATÜRK ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE SEMİNER

  Mart 26, 2018 Ormancılık Haftasında Adapazarı İlçesi, Atatürk Anaokulunda bizlerin geleceği olan çocuklarımıza doğa ve orman sevgilisini aşılamak amacıyla eğitim semineri verildi.

 7. İL ORMANI TABİAT PARKINDA DÜNYA ORMANCILIK GÜNÜ KUTLANDI

  Mart 26, 2018 Sapanca Elmas Dere Anaokulu öğrencileriyle 21 Mart Dünya Ormancılık Gününde İl Ormanı Tabiat Parkında doğa yürüyüşü yapıldı.

Bir SMS bir FidanBir SMS bir FidanHayvanlara suHayvanlara suAlo yangın 177